Domy na wodzie - Houseboaty

Domy na wodzie – Houseboaty

Delikatny szum wody i srebrzące się na jej tafli słońce. Izolacja przed hałasem miasta i szklane ściany, przez które widać wyjątkowy anturaż. Brzmi zachęcająco? To wszystko możesz uzyskać, stawiając sobie domek na wodzie. Coś, co niegdyś było nie do wyobrażenia, dziś jest realne z BTH Homes. Znajdziesz u nas 4 modele: Bronze, Chrome, Silver oraz Silver Plus. Sprawdź, czym się cechują. Realizujemy także indywidualne wytyczne naszych Klientów. Żyj w zgodzie z naturą i postaw na domek na wodzie!

domek na wodzie

Houseboat BRONZE

Dom na wodzie – Houseboat typu BRONZE
om o wymiarach 4m x 7,49 m , h=4,56m
Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z Wc.
Dom posiada 3 tarasy: dziobowy, rufowy oraz taras na dachu

Houseboat Chrome

Dom na wodzie – Houseboat typu Chrome
Dom o wymiarach 3 x 8,8 m , h=4,56m
Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, wnęki sypialnianej, łazienki z Wc, pomieszczenia technicznego – szafy
Dom posiada 2 tarasy: dziobowy oraz rufowy

Houseboat Silver

Dom na wodzie – Houseboat typu Silver
Dom o wymiarach 4 x 10 m , h=4,56m
Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypilani, łazienki z Wc, pomieszczenia technicznego – garderoby
Dom posiada 2 tarasy: dziobowy oraz rufowy

Houseboat Silver Plus

Dom na wodzie – Houseboat typu Silver Plus
Dom o wymiarach 4 x 10 m , h=4,56m
Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z Wc, pomieszczenia technicznego – garderoby
Dom posiada 3 tarasy: dziobowy, rufowy oraz taras na dachu
W opcji dodatkowej możliwość posiadania 2-ch sypialni.

Houseboat, czyli domek na wodzie.
Jakie ma zalety i dlaczego warto na nie postawić?

To niestandardowe lokum sprawi, że każdy powrót do domu będzie na swój sposób magiczny. Ten rodzaj bliskości z przyrodą przypłynął do Polski prosto z Holandii, gdzie domki na wodzie cieszą się sporym uznaniem i są w zasadzie normą. Trudno się oprzeć wrażeniu, że każda spędzona w nich chwila zawiera w sobie esencję czasu wakacyjnego. I to w swej najpełniejszej formie. Nic dziwnego, że zdobywają one coraz większą popularność również u nas. Warto zwrócić na nie uwagę z wielu powodów. Każdy miłośnik modernistycznych rozwiązań będzie się w nich czuł jak ryba w wodzie. To nie tylko innowacyjność, ale i wysoka funkcjonalność. Wbrew pozorom, taka forma mieszkania szczyci się naprawdę wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wynika to z szeregu norm, które dom na wodzie musi spełnić. Możesz mieć pewność, że nic złego się z nim nie stanie podczas powodzi. To absolutnie trwałe i bezpieczne konstrukcje, jakie śmiało porównasz z solidnością domów lądowych.

Aspekty prawne i garść korzyści,
które niesie za sobą modernistyczne podejście do życia

Litera prawa jest w tym temacie jednoznaczna. Nie potrzebujemy działki budowlanej oraz pozwolenia na budowę, aby postawić dom na wodzie. Dlaczego? Ponieważ taka forma mieszkania jest uznawana za… statek wodny. Niesie to za sobą wiele istotnych korzyści. Podatki od użytkowanego gruntu absolutnie nie interesują właściciela. Warto również mieć świadomość, że domek na wodzie niewiele różni się od tych tradycyjnych. Posiadają wszystko to, co istotne w codziennym użytkowaniu. W przypadku naszego wyboru dobrze jest zwrócić uwagę na obecność tarasu na dachu. Umożliwia on wspaniały relaks przy drobnych dźwiękach fal. To oryginalne konstrukcje, których cena jest konkurencyjna. W naszej firmie BTH Homes znajdziesz domy na wodzie w świetnych wariantach. Wybierz odpowiedni dla siebie metraż i przekonaj się do nowoczesnych oraz satysfakcjonujących rozwiązań.